Get Adobe Flash player

Jak kupować

 
Sklep meblowy Informacje i dokumenty Jak kupować

Jak kupować w naszym sklepie

  1. Zamówienia składamy poprzez zarejestrowanie się w sklepie, wybranie interesujących nas mebli oraz określenie ich ilości, zamówienie finalizujemy klikając na koszyk zakupów.
  2. Zamówienia można składać również poprzez wysłanie maila z zamówieniem lub prośbą o kontakt telefoniczny klikając w zakładkę Zapytaj o produkt. Wówczas pracownik będzię kontaktował się z Państwem w celu omówienia szczegółów lub potwierdzenia zamówienia.
  3. Zamówienia można składać również telefonicznie wybierając odpowiedni numer telefonu znajdujący się w zakłądce Kontakt z nami.
  4. Zamówienia potwierdzane są pocztą elektroniczną w ciągu do 2 dni roboczych. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia z winy kupującego (np. błędny numer telefonu) w ciągu 2 dni roboczych, zamówienie zostanie anulowane.
  5. Złożenie zamówienia przez Nabywcę jest równoznaczne z akceptacją ceny zakupionego towaru, kosztu jego transportu oraz upoważnieniem do wystawienia faktury bez konieczności uzyskania jego podpisu.
  6. W trakcie procesu zamówienia towaru istnieje możliwość zapłacenia przelewem lub kartą kredytową poprzez system płatniczy Przelewy24. W przypadku wyboru takiej formy płatności za zamówione meble automatycznie realizujemy zamówienie.
  7. W trakcie procesu zamówienia udostępniamy również możliwość zakupu mebli na raty na warunkach ustalonych przez firmę udzielającą kredytu.
  8. Istnieje również możliwość zapłaty gotówką przy odbiorze przez klienta, wówczas jednak wymagamy wpłaty na wskazane w Regulaminie sklepu nasze konto zaliczki w wysokości nie mniejszej lub równej 20% wartości zamówienia.